POZNÁMKY DO DIÁŘE - NEUŠLO NÁM

Poznámky do diáře
— Asociace knihoven vysokých škol pořádá ve dnech 1.-2. 11. 2011 konferenci Bibliotheca academica - Cíle a perspektivy vysokoškolských knihoven 2011, která se uskuteční v Českých Budějovicích. Hlavní téma letošního setkání je Knihovna jako nedílná součást univerzity. Registrace, program a další informace jsou zájemcům k dispozici na stránkách http://www.akvs.cz/aktivity/ba-cpvsk-2011/.
— Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR vyhlašuje již pátý ročník celostátní akce Den pro dětskou knihu. Termín je stanoven na 26. 11. 2011, tj. sobotu před první nedělí adventní. V předvánoční náladě, kdy si lidé najdou volný čas na sebe a své děti, je vhodné pozvat do knihoven rodiče a prarodiče s dětmi a připravit jim příjemně strávený den v knihovně a nabídnout jim s pomocí knihkupců či vydavatelů knihu jako vhodný dárek pod stromeček. Webové stránky projektu jsou http://www.dendetskeknihy.cz/.
— Svaz knihovníků a informačních pracovníků ČR, Národní archiv a Národní knihovna ČR zvou na 12. ročník konference Archivy, knihovny, muzea v digitálním světě 2011, která proběhne v termínu 30. 11.-1. 12. 2011 v Ná­rod­ním archivu v Praze. Konference je věnována problematice spolupráce archivů, knihoven, muzeí, galerií a památkové péče při využívání informačních a komunikačních technologií pro ochranu a zpřístupnění kulturního dědictví. Program a další informace viz http://www.skipcr.cz/akce-a-projekty/akce-skip/12.-konference-archivy-knihovny-muzea-v-digitalnim-svete-2011.
Neušlo nám 
— Litvínovská knihovna po měsících stěhování a usilovné práce opět zahájila svůj provoz. Nově zrekon­struované prostory a zbrusu nové akce nabídla sobě i svým návštěvníkům k 105. výročí svého založení. Pondělí 26. září 2011 bylo vyhrazeno pro litvínovské zastupitele a další důležité osoby, které se přímo či nepřímo podílely na rekonstrukci knihovny. Oficiální provoz knihovny byl zahájen v pondělí 3. října.

Vyhledávání

Přihlášení

Jméno
Heslo
  • Pokud ještě nemáte své přihlašovací jméno a heslo, a jste předplatitelem tištěné verze Čtenáře, zaregistrujte se.
  • Zapomněl jsem své přihlašovací údaje, co mám dělat? Více informací.

Aktuální číslo

foto_tydne
Středočeský kraj

Copyright © 2007 - Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2