Poznámky do diáře - Neušlo nám

POZNÁMKY DO DIÁŘE

—            Klub dětských knihoven a SKIP ČR vyhlašuje již 13. ročník společného pohádkového čtení na mnoha místech naší vlasti, Evropy i zámoří. V jeden kouzelný večer přinese NOC S ANDERSENEM dětem kromě čtení pohádek řadu neobvyklých aktivit ke vzbuzení jejich zájmu o čtení. Termín nocování je letos stanoven na 5.– 6. 4. Stránky projektu s informacemi i přihlašovacím formulářem jsou www.nocsandersenem.cz.

—            Městská knihovna v Třebíči pořádá jednodenní seminář s názvem Zvukové knihy v roce 2013, který je určen pracovníkům zvukových oddělení a oddělení, kde pracují se zdravotně postiženými čtenáři. Seminář se uskuteční 9. 4. 2013 v třebíčské knihovně. Více informací a přihlášku naleznou zájemci na stránkách http://www.knihovnatr.cz/.

—            KDK SKIP vyhlašuje ve spolupráci s Knihovnou Jiřího Mahena v Brně druhý ročník soutěžní přehlídky o knihovnických aktivitách OKnA 2013. Tentokrát s mottem Už zase skáču přes kaluže. Akce proběhne ve dnech 16.–17. 4. 2013 v KJM Brno. Informace a přihláška je k dispozici na http://www.kdk.munovapaka.cz/.

—            Sekce SDRUK pro informační vzdělávání uživatelů a Městská knihovna Prachatice ve spolupráci s Krajskou knihovnou Vysočiny v Havlíčkově Brodě srdečně zvou na pátý seminář Informační vzdělávání ve veřejných knihovnách, který se uskuteční 24. a 25. 4. 2013 v Prachaticích. Seminář bude probíhat převážně workshopovou formou, bude tedy zaměřen více prakticky. Pozván­ku, registrační formulář a další potřebné informace naleznete na webových stránkách SDRUK ČR http://www.svkos.cz/sdruk/planovane-akce/clanek/planovane-akce/.

NEUŠLO NÁM

Ptejte se knihovny vyhlašuje konkurz! Jste knihovna s unikátním fondem, ochotou najít pro své uživatele i nemožné nebo jednoduše máte rádi svoji práci? Rozšiřte řady knihoven zapojených do služby Ptejte se knihovny a připojte se k 70 českým knihovnám, které se v současné době podílejí na zodpovídání dotazů. Zaujala vás nabíd­ka? Obraťte se na hlavního koordinátora služby PhDr. Janu Huňovou (Jana.Hunova@nkp.cz), využijte e-mailovou adresu psk@nkp.cz nebo koordinátora během on-line hodin prostřednictvím chatu na stránkách www.ptejteseknihovny.cz.

 


Diskuze ke článku "Poznámky do diáře - Neušlo nám"

Zatím nebyly vloženy žádné příspěvky. Diskutovat může pouze přihlášený uživatel.

Vyhledávání

Přihlášení

Jméno
Heslo
  • Pokud ještě nemáte své přihlašovací jméno a heslo, a jste předplatitelem tištěné verze Čtenáře, zaregistrujte se.
  • Zapomněl jsem své přihlašovací údaje, co mám dělat? Více informací.

Aktuální číslo

foto_tydne
Středočeský kraj

Copyright © 2007 - Středočeská vědecká knihovna v Kladně
Realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2